Oliwa z oliwek na prezent firmowy!

0
Oliwa z oliwek na prezent firmowy!

 

Fakt, już po świętach, ale dzisiaj będzie o prezentach. Założę się, że często stajesz przed dylematem, jaki prezent sprawiłby radość obdarowanej osobie. Nie, nie będzie to wpis o tym, że powinieneś porzucić pomysł kupna kolejnego krawata, czy kolejnej pary skarpet na rzecz butelki oliwy extravergine.

Krawaty bywają eleganckie, a skarpetki są przydatne. Są też z pewnością osoby, które ucieszą się z takiego podarunku. Ale co zrobić z tymi, których nie cieszą? Nie wiem, radźcie sobie sami. Ja wiem natomiast jedno!

Oliwa z oliwek extravergine to wspaniały i naprawdę zaskakujący prezent dla osoby, która wysoko ceni sobie dobre jakościowo produkty, kocha gotować i uwielbia jeść pyszne rzeczy. Na pewno w gronie Waszych przyjaciół, czy znajomych znajdą się osoby, które są smakoszami. Takim osobom na pewno sprawi radość oliwa extravergine Grand Cru, czy Lirys Monocultivar. 

Dobra i świeża oliwa, dodatkowo umieszczona w eleganckiej butelce z pewnością może zastąpić butelkę wina, czy czegoś mocniejszego. Wielokrotnie przetestowałem ten sposób, pozyskując przy okazji nowych klientów. Bo raz próbując pysznej oliwe extravergine, czy octu balsamicznego, wraca się po więcej. Zawsze.

O tym, że oliwa może być również eleganckim prezentem biznesowym przekonaliśmy się w minionym roku. Jakimś sposobem butelka naszej oliwy trafiła do osób zajmujących się kreowaniem wizerunku, reklamą, szeroko pojętym PR. Akurat przygotowywali kampanię dla firmy produkującej eleganckie meble kuchenne i szukali pomysłu na oryginalny prezent dla klientów swojego klienta. Warunek był taki: elegancki produkt spożywczy, utzymany w klimacie śródziemnomorskim.

Tak się zaczęła współpraca z tzw. klientem biznesowym. Później na fali rekomendacji przyszli kolejni i mam nadzieję, że przyjdą następni. 

Jeżeli poszukujesz oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, której wiesz, że sprawi radość pyszna oliwa extravergine, zapraszamy do sklepu. Jeżeli szukasz prezentu dla swoich partnerów biznesowych lub klientów, skontaktuj się z nami! Przygotujemy ciekawą ofertę.   

Przeczytaj również:

  1. Oliwę extravergine przechowuj własciwie
  2. Czy oliwa z oliwek musi być gorzka?

Social Media

  1. Instagram - odwiedź i śledź nasz profil
  2. Facebook - koniecznie polub nasz profil na social media

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl