Twój koszyk jest pusty.

Skip to Main Content »

Oliwa z oliwek extravergine

Najwyższej jakości oliwa z oliwek extravergine.

Oferujemy świeżą i najzdrowszą oliwę z oliwek tłoczoną na zimno. Najlepsza oliwa z Włoch pozwoli zamienić każdy posiłek w smakowite i wykwintne danie.

Oliwy z oliwek, które Wam proponujemy to starannie wyeselekcjonowane, docenione przez smakoszy i ekspertów produkty, nagradzane podczas przeglądów i konkursów, oraz rekomendowane przez przewodniki i autorytety w świecie gastronomii.

Sprowadzamy limitowane partie, dzięki temu gwarantujemy świeżość naszych produktów. Oliwa jest produkowana i rozlewana do butelek we włoskich gospodarstwach.

Wypróbuj naszą wartościową oliwę z oliwek i zakochaj się w jej smaku.

Produktów od 1 do 10 z 13

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
Strona:
 1. 1
 2. 2
 1. OLIWA Z OLIWEK NOVELLO

  LUIGI TEGA - NOVELLO RACCOLTA DI OTTOBRE (500 ml)

  61,99 zł

  Brak w magazynie

  NOVELLO PRZYJEDZIE DO NAS W PAŹDZIERNIKU

  Novello to oliwa wytłoczona z pierwszych tegorocznych zbiorów, niefiltrowana, świeża, o mocnym smaku i zapachu... Po prostu pyszna! 

  Dowiedz się więcej
 2. OLIWA Z OLIWEK BONAMINI LONGAZERIA

  BONAMINI LONGAZERIA (750 ml)

  39,99 zł

  Oliwę Longazeria polecam do codziennego stosowania w kuchni do wszelkiego rodzaju potraw, zarówno na zimno jak i na ciepło. Oliwa ta nie "przykryje" smaku potrawy, delikatnie ją podkreśli, nie zostawi "złego posmaku".

  Dowiedz się więcej
 3. BONAMINI DA AGRICOLTURA BIOLOGICA (750ml)

  BONAMINI DA AGRICOLTURA BIOLOGICA (750ml)

  41,99 zł

  ŚWIEŻA TEGOROCZNA OLIWA! (KAMPANIA 2013/2014)

  Oliwki, które są używane do tłoczenia oliwy Agricoltura Biologica pochodzą z drzew, które porastają dolne partie wzgórz prowincji Werony. Oliwa ma certyfikat BIO, więc wszystkie etapy produkcji, od uprawy drzewa do wytłoczenia oliwy muszą przebiegać w ściśle określonym porządku, bez używania sztucznych nawozów i ulepszaczy.

  Dowiedz się więcej
 4. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE SANTA GIUSTINA

  BONAMINI SANTA GIUSTINA (750 ml)

  57,99 zł

  Brak w magazynie

  ŚWIEŻA TEGOROCZNA OLIWA! (KAMPANIA 2013/2014)

  Oliwa doskonale balansuje na krawędzi łagodności i pikantności. W sam raz dla lubiących oliwy zdecydowane w smaku, ale nie za mocne. Oliwa charakteryzuje się zapachem liści, świeżych owoców oliwek, oraz pięknym złotym kolorem, który zawdzięcza odmianom oliwek używanych do tłoczenia.

  Dowiedz się więcej
 5. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE GRAND CRU - COLLE DELL`EREMITA (500 ml)

  GRAND CRU - COLLE DELL`EREMITA (500 ml)

  81,99 zł

  Oliwki użyte do tłoczenia tej oliwy zostały zebrane w drugiej dekadzie października, z drzew rosnących tylko i wyłącznie na Colle dell`Eremita, co na polski można przetłumaczyć jako "wzgórze pustelnika". Naprawdę bardzo dobra oliwa! W tym roku wytłoczono tylko 1500 butelek tej niezwykłej oliwy!

  Dowiedz się więcej
 6. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE MOLINO IL FATTORE - LUIGI TEGA (3 litry)

  MOLINO IL FATTORE - LUIGI TEGA (3 litry)

  151,99 zł

  ŚWIEŻA TEGOROCZNA OLIWA! (KAMPANIA 2013/2014)

  Luigi Tega z niesamowitą pasją i profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. W 2011 roku gospodarstwo Tega w rankingu Flos Olei otrzymało 97 punktów na 100, co postawiło fattorię wśród 16 najlepszych na całym świecie!

  Dowiedz się więcej
 7. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE MOLINO IL FATTORE - OLIO DEL CARDINALE (750 ml)

  MOLINO IL FATTORE - OLIO DEL CARDINALE (750 ml)

  67,99 zł

  "W przeszłości nasi przodkowie dostarczali świeżo wytłoczoną oliwę na stoły dworu papieskiego. Wtedy też zaczęto nazywać ją "Olio del Cardinale" (oliwa kardynalska) i nazwa ta przetrwała do dziś...". Spróbuj wyjątkowej oliwy o zdecydowanym ziołowym posmaku.

  Dowiedz się więcej
 8. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE MOLINO IL FATTORE - LIRYS MONOCULTIVAR (500 ml)

  MOLINO IL FATTORE - LIRYS MONOCULTIVAR (500 ml)

  61,99 zł

  Oliwa Lirys jest oliwą monocultivar, co znaczy, że jest wytłoczona tylko z jednej odmiany oliwek. Oliwy monocultivar są szczególnie cenione, ponieważ tylko w nich można odkryć charakter i smak konkretnej odmiany oliwek. Brak możliwości mieszania oliw różnych odmian sprawia, że monocultivary muszą być wytłoczone z oliwek najwyższej jakości. Najlepsza oliwa 2011 roku według włoskich szefów kuchnii.

  Dowiedz się więcej
 9. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE BONAMINI DOP VALPOLICELLA PASSION OF VERONA (750 ml)

  BONAMINI DOP VALPOLICELLA PASSION OF VERONA (750 ml)

  67,99 zł

  Jedna z 20 najlepszych oliw extravergine na świecie według przewodnika Flos Olei.

  Ta oliwa ma charakter! Jej mocny i ostry ziołowy smak typowy dla oliwy pochodzącej z Veneto trafi w gusta wszystkich, którzy w oliwie cenią mocny i zdecydowany smak. Oliwa jest pięknego złotego koloru z zielonkawymi reflaksami. Jeżeli lubisz ryby i owoce morza, musisz mieć tą oliwę! Ona powstała właśnie z myślą o smakoszach wszystkiego, co morskie.

  Dowiedz się więcej
 10. OLIWA Z OLIWEK EXTRAVERGINE AVANZI ESTIVO (750 ml)

  AVANZI ESTIVO (750 ml)

  89,99 zł

  ŚWIEŻA TEGOROCZNA OLIWA! (KAMPANIA 2013/2014)

  Oliwa ta jest wytłoczona z oliwek nie do końca dojrzałych, dzięki temu charakteryzuje się wysoką zawartością antyutleniaczy, oraz mocnym pikantno-migdałowym smakiem. Polecana zwłaszcza do grillowanych ryb, bruschetty i zup.

  Dowiedz się więcej

Produktów od 1 do 10 z 13

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
Strona:
 1. 1
 2. 2